Wiadomości z Pyskowic

4 czerwca festyn w Parku Miejskim. Gdzie zaparkować?

  • Dodano: 2022-06-03 06:30, aktualizacja: 2022-06-02 21:46

Już bardzo niewiele zostało do wydarzenia "Drama, kajaki i śpiew". Sobota 4 czerwca w Parku Miejskim zapowiada się bardzo atrakcyjnie i można spodziewać się dużego zainteresowania, nie tylko ze strony mieszkańców, ale i osób spoza Pyskowic.

Wielu z nich przybędzie z pewnością na miejsce samochodem. Podpowiada się, gdzie będzie można go zostawić bez ryzyka mandatu.

Gdzie zaparkować?

W bezpośrednim sąsiedztwie parku może być problem z pozostawieniem auta, ale już nieco dalej, w promieniu kilku minut spacerowym krokiem, jest całkiem sporo postojów. Kierując się na zachód pierwszy z nich znajdziemy przy cmentarzu parafialnym przy ul. Cmentarnej, więcej miejsc będzie czekać na otwartej specjalnie w tym dniu tzw. małej płycie targowiska, między ulicami Armii Krajowej i Strzelców Bytomskich. Z kolei po wschodniej stronie rynku dostępne są parkingi przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Nowa), urzędzie miejskim (ul. Strzelców Bytomskich) oraz przy ul. Poniatowskiego.

Wydarzenie "Drama, kajaki i śpiew – spotkajmy się nad rzeką" realizowane jest w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również