Katalog firm

dodaj firmę

Salon samochodowy i serwis Ford

Logo Salon samochodowy i serwis Ford Pyskowice

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
Godziny otwarcia: 07:00 - 19:00
otwarte
  • Poniedziałek: 07:00 - 19:00
  • Wtorek: 07:00 - 19:00
  • Środa: 07:00 - 19:00
  • Czwartek: 07:00 - 19:00
  • Piątek: 07:00 - 19:00
  • Sobota: 08:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Autoryzowany Salon i Serwis Ford Auto-Boss funkcjonuje na rynku automotive od 1994 roku, utrzymując pozycję lidera wśród śląskich dealerów samochodowych. Naszym klientom przedstawiamy rozbudowaną ofertę nowych i używanych samochodów amerykańskiego producenta dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Znajdują się u nas zarówno topowe modele Forda dostępne od ręki, jak i wyselekcjonowane samochody produkowane na zamówienie. Chcąc zapewnić klientom komfort, zadbaliśmy o to, aby nasi specjaliści towarzyszyli klientowi na każdym z etapów zakupu nowego samochodu marki Ford. W związku z tym oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności związanych z zakupem pojazdu w jednym miejscu - od ubezpieczenia przez wybór formy finansowania po sprzedaż używanego samochodu. Przez ostatnich kilkadziesiąt lat naszej działalności zdobyliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się zostać z nami na dłużej.

W zamian za zaufanie i pozytywne referencje oferujemy kompleksowe wsparcie, współpracę na preferencyjnych warunkach oraz szeroki wachlarz usług serwisowych realizowanych przez wykwalifikowany zespół diagnostów i mechaników. W naszym Serwisie wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane naprawy, pracując na certyfikowanych narzędziach i nowoczesnym sprzęcie diagnostyczno-naprawczym. Poza nowymi i używanymi samochodami marki Ford znajdziesz u nas przede wszystkim zaangażowany personel, dla którego spełnienie oczekiwań klienta to najważniejszy priorytet. 

Amerykańskie samochody Ford kojarzone są z bezpieczeństwem, bezawaryjnością i jakością prowadzenia - przekonaj się o tym sam, odwiedzając Auto-Boss - dealera Ford w Chorzowie!

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.