Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Samochody oferowane przez wypożyczalnię Comfortcar z Warszawy to przede wszystkim pojazdy nowe, zadbane, bezpieczne i ekonomiczne, o wyjątkowym komforcie prowadzenia i podróżowania.

Rezerwacja pojazdów odbywa się online lub telefonicznie, bądź stacjonarnie w jednym z oddziałów firmy. Wychodzą cna przeciw oczekiwaniom klientów Comfortcar udostępnia pięć lokalizacji wynajmów. Poprzez serwis internetowy i formularz rezerwacyjny można zarezerwować wybrany samochód w wybranym terminie i lokalizacji. Do wyboru klient ma aż piec największych miast, w tym Warszawę, Kraków, Katowice oraz Trójmiasto i Zakopane.

Samochody w ofercie to między innymi auta miejskie, kompaktowe, jak też samochody rodzinne i limuzyny, pojazdy terenowe, minivany. Tym samym oferta jest różnorodna i odpowiednia na każdą okazję. Wyposażenie samochodów podnosi atrakcyjność wynajmu poprzez wygodę podróżowania. Do wszystkich samochodów oferowane są akcesoria dodatkowe, zawarte w cenie podstawowej wynajmu. Do akcesoriów tych należy między innymi nawigacja GPS oraz fotelik dziecięcy.

Zaletą oferty Comfortcar jest między innymi brak kaucji, możliwość krótkoterminowego wynajmu pojazdu z szerokiej gamy samochodów. Korzystne ceny, brak dopłat i całodobowa obsługa wypożyczalni to atuty podkreślane przez kleintów.

Najczęściej wypożyczanymi samochodami z rozbudowanej floty bezpiecznych i nowych pojazdów są samochody kompaktowe Renault Clio, Ford Fiesta oraz Skoda Fabia. Prócz tych ekonomicznych aut dostępnych w wersji benzyny lub Diesla do dyspozycji klientów znajdują się między innymi takie marki samochodów jak Audi, Nissan, Volkswagen. Pracownicy wypożyczalni chętnie odpowiadają na pytania klientów, jak też udzielają porad w kwestii doboru samochodu do celu podróży, budżetu, miejsca wypożyczenia.

Klienci ceniący sobie maksimum wygody mogą skorzystać z podstawienia samochodu w wybraną lokalizację. Wynajmując samochód na dłużej niż trzy doby usługa ta jest bezpłatna i oferowana na terenie miast w których działają oddziały firmy Comfortcar


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii