Wiadomości z Pyskowic

Usługi Dźwigowe Gliwice / 24 h / 7 dni w tygodniu

  • Dodano: 2020-05-18 13:15

Szukasz usług dźwigowych w Gliwicach lub okolicach? Chcesz zrealizować duże i skomplikowane zlecenie? Doskonale się składa! Sprawdź ofertę Sołtys Dźwigi sp. z o. o. - lidera usług dźwigowych na Śląsku. Dlaczego warto z nami współpracować?

1. Wieloletnie doświadczenie

 Sołtys Dźwigi sp. z o. o. to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami w branży ciężkich dźwigów. Jesteśmy liderem w wynajmie dźwigów na Śląsku i w południowej Polsce. Na taką pozycję zapracowaliśmy sobie jakością wykonywanych usług, precyzją podnoszenia i rzetelnym podejściem do każdego zlecenia.

2. Duże zaplecze sprzętowe - w tym dźwigi do 500 ton

Naszym atutem jest własne zaplecze sprzętowe. Dysponujemy ponad trzydziestoma różnymi maszynami, które mogą wykonywać różnego rodzaju podnoszenia (również na dwa dźwigi jednocześnie).

Mamy wyjątkowe żurawie w ofercie. Dźwigi 250, 300 i 500 ton marki Liebherr, Kruoo i Demag to wiodący sprzęt w naszej branży. Zwrotność, dobre parametry pracy i możliwość dokładnego sterowania wysięgnikiem teleskopowym to nie jedyne ich zalety. Każdy z nich ma możliwość przedłużenia wysięgnika, a maksymalna wysokość podnoszenia ładunku to nawet 140m!

3. Doświadczona ekipa 

Sprawdzone maszyny to jednak nie wszystko. Za sukcesem każdego podnoszenia stoją również nasi pracownicy.

Za bezpieczeństwo podnoszenia odpowiada szereg osób: inżynierowie, technicy i operatorzy. W firmie Sołtys dbamy o to, by były to osoby o odpowiednim doświadczeniu i praktyce w realizacji różnych rodzajów podnoszeń.

4. Własne centrum technologiczne 

Pracujący u nas inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Mamy własne centrum technologiczne, gdzie każde zlecenie jest analizowane i omawiane. Przygotowywana symulacja uwzględnia szereg warunków: od okolicy, w której realizowane będą usługi dźwigowe, aż po podnoszony ciężar i dobór odpowiedniej maszyny.

5. Specjaliści od trudnych i dużych zleceń

Wykonaniem zlecenia na miejscu zajmują się najlepsi operatorzy w Polsce. Usługi dźwigowe w Gliwicach i na całym Śląsku, które świadczą nasi pracownicy, charakteryzują się wyjątkową precyzją i dokładnością wykonania. Często naszych operatorów nazywa się specjalistami od najtrudniejszych zadań. Realizacja wiaduktów, budowy elektrowni, elektrociepłowni, dróg, wiaduktów, hal, fabryk, czy wykonanie podnoszenia na dwa dźwigi jednocześnie nie jest dla nich problemem. To ludzie, którzy mogą się pochwalić tysiącem zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski.

6. Zapytaj o ofertę - telefon czynny całą dobę 

Jeżeli chcesz zamówić usługi dźwigowe (Gliwice, Śląsk, południowa Polska i inne lokalizacje) i poszukujesz ciężkiego sprzętu z doświadczonymi operatorami, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wynajem dźwigów w Sołtys to gwarancja profesjonalnie wykonanego podnoszenia i wysokich standardów obsługi klienta.

Zamów dźwig w Gliwicach teraz! Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły i termin zlecenia.

Zapytaj o ofertę: 

  • Telefon: +48 695 16 62 27
  • Adres e-mail: soltys@dzwigi.org

Więcej informacji, charakterystykę sprzętu, zdjęcia z realizacji znajdziesz na stronie: 

Usługi Dźwigowe Gliwice 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.