Wiadomości z Pyskowic

SEO Managment - Mistrzowski marketing internetowy

  • Dodano: 2019-10-31 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:06

W dzisiejszym świecie znacząca część konsumentów swoje zakupy i usługi realizuje przez internet. Kluczowe znaczenie ma zatem zagadnienie marketingu internetowego umożliwiającego dotarcie do tej często niedocenianej przez przedsiębiorców grupy odbiorców. SEO Managment to firma, która skutecznie może pomóc w realizacji tego zadania. Specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem, projektowaniem stron internetowych i produkcją treści reklamowych zapewnią wszystko, co niezbędne w kreacji nowoczesnego i zadbanego wizerunku firmy. Poznaj ofertę i dowiedz się, co możesz osiągnąć nawiązując współpracę z jednym z największych liderów w branży marketingu internetowego.

Pozycjonowanie na frazy lokalne i z całego świata

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się sięgnąć do kieszeni po telefon tylko po to, aby sprawdzić czy w pobliżu można coś zjeść? Jeśli tak to zapewne zetknąłeś się też ze specyficznym zjawiskiem wpisywania jakiegoś hasła i dopisywania do niego nazwy miasta. Być może wpisałeś część słowa kluczowego, a resztę podpowiedziała Ci wyszukiwarka zważając przy tym na Twoją lokalizację.

Specjaliści z SEO Managment (https://www.seomanagment.com/ )mają świadomość jak wykorzystać ten fakt tworząc skuteczne kampanie marketingowe ukierunkowane na rynek lokalny. Usługi obejmują tworzenie lokalnych wizytówek (Google My Business), pozycjonowanie na frazy lokalne (np. pizzeria + nazwa miasta) czy publikację wizytówek NAP (nazwa, adres, numer telefonu). Istotne jest przy tym dbanie o wizerunek, dlatego eksperci pamiętają, aby niwelować negatywne opinie i nieprzychylne komentarze ze strony konkurencji.

Jeśli dysponujesz większym budżetem, a w planach masz nieograniczony rozwój swojej firmy, dobrą alternatywą będzie tradycyjne podejście, czyli pozycjonowanie na frazy globalne, zarówno te krótkiego jak i długiego ogona. Do pozycjonowania globalnego pozycjonerzy z SEO Managment używają profesjonalnych artykułów, jakościowych, bezpiecznych linków wyłącznie z zaufanych miejsc, a także relacji z chętnymi do współpracy firmami w branży. PR w roku 2019 jest integralną częścią długoterminowej strategii pozycjonowania.

SEO Managment nie pomija żadnych szczegółów i dba o to, aby każde działanie było oparte o solidne podstawy. Chcąc zmaksymalizować efektywność kampanii SEO eksperci starają się zachować nie tylko dopracowany profil linków, ale też zoptymalizować czynnik on-site: meta opisy, nagłówki, tytuły, architekturę strony czy szybkość ładowania. Wypełnienie podstron użyteczną, ciekawą treścią z wartością dodaną przez publikujących sprawia, że strony internetowe osiągają pozycje godne pogratulowania.

Z Seomanagment nawiążesz lepszą relację z obecnymi klientami

Rozmawiając o sposobach na zwiększenie przychodów firmy możemy zetknąć się z terminem remarketingu. To technika polegająca na wyciągnięciu pomocnej dłoni do klientów, którzy już kiedyś byli blisko realizacji zdefiniowanych przez nas celów biznesowych, jednakże z jakiegoś powodu się rozmyślili. Gdy klient odwiedza dowolną podstronę w naszym serwisie zapisuje się na kartach historii naszej witryny i trafia do bazy odwiedzających. Z tą informacją możemy zrobić więcej niż mogłoby się początkowo wydawać. Najczęściej wykorzystywana jest po to, aby po raz kolejny zaserwować reklamy poszukującym produktów i usług, których zainteresowanie wcześniej wykazywali. Ponowne wyświetlenie bardziej stosownych reklam czy automatyczna wysyłka przypomnienia na adres e-mail w sytuacji porzucenia koszyka pozwala na zwiększenie konwersji nawet o kilkaset procent.

W agencji SEO Managment każdy wie jak istotne jest zbieranie danych i ich późniejsze wykorzystanie. Zachowując zimną krew i rozplanowując kampanię e-mail marketingową specjaliści są w stanie nawet kilkanaście razy dotrzeć do tego samego klienta za każdym razem sprzedając mu inną usługę lub część potencjalnie interesującego go pakietu. Wykorzystując przy tym zaawansowany system do zarządzania relacją z klientem oferujemy świetny i wysoce spersonalizowany customer service.

Nie chcąc pozostawiać niczego w tyle, eksperci korzystają z narzędzi analitycznych dostarczających danych na temat zachowania użytkowników, statystyk i osiągniętych celów biznesowych. Na drodze wielokrotnych testów A/B wybierane są najoptymalniejsze rozwiązania przynoszące obiektywnie największy zwrot z inwestycji (ROI). Wszystkie działania odbywają się z myślą o tym, że jeśli coś może przynieść lepszy rezultat to należy to jak najszybciej wdrożyć.

Poznaj moc treści reklamowych

Internet to medium, którego głównym założeniem jest płynna i szybka wymiana informacji. Zespół SEO Managment  (http://www.marcinzygmunt.com/ )zgodnie z tą zasadą stara się jedynie o treść najwyższej jakości, z punktu widzenia dostarczającą wartościowej wiedzy i danych na temat danego zagadnienia. W rezultacie przekłada się to na jasne i klarowne przekazy reklamowe, teksty rzeczowe i profesjonalne, a także znacznie większą rzeszę odwiedzających.

Treści reklamowe wykorzystywane przez SEO Managment stosowane są nie tylko do celów pozycjonerskich. Umieszcza się je też w nagłówkach reklamowych i opisach tych reklam. Zdaniem specjalistów najważniejszym elementem marketingu treści jest staranny i wyselekcjonowany copywritng. Przekaz musi wzbudzać pozytywne emocje, ciekawość i jednocześnie być dostosowany do określonego odbiorcy. Teksty w tytułowej agencji interaktywnej pisane są przez osoby, którym nieobca jest specjalistyczna wiedza i wysokie kompetencje.

Kampanie reklamowe i strony internetowe trafiające w sedno

SEO Managment to nie tylko specjaliści ds. marketingu. W agencji pracują również projektanci, copywriterzy i inne osoby pasjonujące się nowoczesną technologią. W zależności od indywidualnych potrzeb do agencji możemy zlecić wykonanie profesjonalnej strony www zgodnej z najnowszymi trendami. Pamiętając o tym, że w internecie liczy się każdy użytkownik, strony dostarczane są jako w pełni funkcjonalne i responsywne dostosowane do panujących zasad SEO.

Kampanie reklamowe w SEO Managment zostaną dopasowane do Twojego budżetu, celu i ustalonych wspólnie predykcji. Specjaliści zajmą się wybraniem typu kampanii (display lub search), kanałem promocji (Google Ads lub Facebook Ads), utworzą persony, stworzą dostosowane do nich kreacje i ostatecznie opublikują w zgodzie z zaplanowanym budżetem.

Reklamy w sieci wyszukiwania, czyli te które widzimy nad wynikami wyszukiwania po wpisaniu hasła w wyszukiwarce będą najlepszym wyborem, jeśli chcesz zyskać dodatkowych odwiedzających z dużym potencjałem na przekonwertowanie. Są świetnym uzupełnieniem pozycjonowania, bo to nierzadko pierwsze rezultaty przynosi dopiero po kilku miesiącach. Najczęściej wybierane są przy ograniczonych budżetach, gdzie odczuwamy każdą wydaną złotówkę.

Reklamy na Facebooku (FB ADS) pozwolą Ci z kolei dotrzeć do bardziej sprecyzowanej grupy odbiorców, o określonych zainteresowaniach, danych demograficznych czy lokalizacji. Wyświetlają się niezależnie od tego, czy ktoś wyszukał dane hasło, czy też nie. Stają się elementem czytanej przez użytkowników portalu społecznościowego treści.

Jeśli nie wiesz, na jaki typ reklam się zdecydować, eksperci z SEO Managment pomogą w doborze i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami zoptymalizują całość kampanii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.