Wiadomości z Pyskowic

Pyskowice mają nowy portal miejski

  • Dodano: 2010-01-15 14:30, aktualizacja: 2010-01-18 15:41

3..., 2..., 1...Start! Witamy wszystkich internautów na najnowszym serwisie miasta Pyskowice !


By informacja docierała do jak najszerszego grona odbiorców...

Internetowy portal miejski powstał z myślą o mieszkańcach, którzy wpisując adres naszej strony, mogą znaleźć najbardziej aktualne i rzetelne informacje z Pyskowic. U nas znajdziesz wszystko: od podstawowych informacji o mieście, przez katalog firm i usług, po kalendarz imprez, który na pewno będzie pomocny w organizowaniu wolnego czasu. 


By służyć mieszkańcom Pyskowic...
Stawiamy na lokalność, dlatego u nas przeczytasz najświeższe informacje z miasta, bezpłatnie zamieścisz swoje ogłoszenie, a w dziale Galeria i Multimedia dodasz swoje zdjęcia i filmy dotyczące naszego miasta. Zatem zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w rozwoju portalu www.Pyskowice.com.pl


By inni usłyszeli o Twojej firmie...
Już nikogo nie trzeba przekonywać, że reklama internetowa to najprostszy i najefektywniejszy sposób, by wypromować swoją firmę. Zapraszamy do współpracy firmy i przedsiębiorstwa z Pyskowic - zadbamy o to, by Twoja firma została dostrzeżona na naszym portalu.


By Twoja firma o wszystkim usłyszała...
Dla wszystkich przedsiębiorców utworzyliśmy także dział wiadomości, by każdy mógł być na bieżąco z informacjami gospodarczymi naszego miasta. Tutaj dowiesz się o spotkaniach i projektach rozwojowych dla Twojej firmy jakie organizowane są w Pyskowicach.


By być BliżejMiasta...   
Serwis www.Pyskowice.com.pl należy do sieci portali miejskich www.silesia.info.pl w której skład wchodzą  miasta: Katowice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Żory, Bytom, Łaziska Górne, Orzesze,Sosnowiec, Gliwice.


By być bliżej mieszkańców...
Rozwój naszego portalu zależy od Was, dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i uwagi. Będą one dla nas cennymi wskazówkami jak doskonalić www.Pyskowice.com.pl by jeszcze lepiej służył ich mieszkańcom.


Wszystkich internautów zapraszamy do odwiedzania www.Pyskowice.com.pl !

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.