Wiadomości z Pyskowic

Prezent marzeń dla taty

  • Dodano: 2018-08-31 16:15, aktualizacja: 2018-09-12 09:11

Czy zawsze wiesz, co kupić swojemu tacie z okazji jego świąt? Zapewne masz z tym problem, ponieważ dla mężczyzn trudno wybrać coś, co im się przyda i przy okazji spodoba. Oczywiście zadanie jest ułatwione, kiedy dobrze się zna osobę, która ma być obdarowana, wtedy wybór podarku nie jest taki trudny. Tak czy inaczej, warto zawsze urozmaicać podarki, aby nie były monotonne i przewidywalne.

Moc adrenaliny
Tata, jak każdy mężczyzna zapewne lubi samochody, a szczególnie szybkie, sportowe auta. Nie każdy może sobie pozwolić na taki rarytas, ale zawsze można wypożyczyć takie auto. Chcesz sprawić tacie taką przyjemność chociaż raz w roku? Nic prostszego. Wystarczy, że wybierzesz voucher umożliwiający przejażdżkę np. Lamborgini Gallardo czy jazdę Off Road. W pierwszym przypadku jeździ się na zamkniętym torze, po wcześniejszym instruktażu. Natomiast przejażdżka samochodem terenowym to już wycieczka na drogi nieutwardzone, szutrowe, czyli pełna wolność i moc wrażeń.

Paralotnia, spadochron, awionetka
Jeżeli tato lubi sporty ekstremalne i szuka emocji w tym, co robi, podaruj mu voucher na lot paralotnią. Wyjątkowa wycieczka z instruktorem pozwoli przeżyć niezapomniane chwile i uwiecznić je na filmie czy zdjęciach (jeśli zaistnieje taka możliwość). Być może Twój prezent stanie się impulsem do rozpoczęcia przygody z paralotnią dla taty, co byłoby naprawdę świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu.

Coś dla piwoszy
A może kurs degustacji piwa? Jeśli Twój tata jest smakoszem piwa, taki podarek będzie dla niego niezapomnianą atrakcją. W cenę takiego vouchera wchodzą zajęcia teoretyczne, degustacja kilku gatunków piw oraz materiały szkoleniowe. Alternatywą dla tego kursu jest voucher na degustację wina. Uczestnik pozna m.in. historie wytwarzania wina, sztukę dobierania wina do potraw i oczywiście zasmakuje w kilku gatunkach tego trunku. Prezent na pewno da wiele radości i na długo zostanie w pamięci.

A może strzelanie?
Kolejną propozycją jest strzelanie z broni, np. bojowej. Wyjątkowa gratka dla miłośników tego typu rozrywki. Na czym to polega? Uczestnik zostaje przeszkolony i zapoznaje się z regulaminem strzelnicy, a następnie strzela do tarczy z różnych rodzajów broni.

Wszystkie wymienione wyżej atrakcje (i wiele więcej) znajdziesz na dobrych stronach internetowych, np. takiej https://prezentmarzen.com/prezent-dla-taty/. Moc propozycji, często za grosze, a sprawiających wiele frajdy, nawet dla starszego mężczyzny na wyciągnięcie ręki. Nie musisz szukać, wystarczy wejść na jedną stronę i poczytać, aby wybrać coś naprawdę godnego uwagi Twojego taty.

Co jeszcze dla taty?
Masa różnych rzeczy. Kolacja we dwoje, wypad na basen i do kina, narzędzia do warsztatu w eleganckim i praktycznym etui, zestaw płyt i książek, nawigacja do samochodu, gadżety do biegania czy samochodu. Zależenie od wieku i zainteresowań dobierz dla swojego taty unikalny prezent, zapakuj od serca i spraw mu moc radości.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.