Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Wiadomości z Pyskowic

Naklejki na komodę - dla dzieci i dorosłych

  • Dodano: 2018-02-27 13:00

Wyrzucanie mebli i kupno nowych to nie zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza, gdy nasze meble są wciąż w dobrym stanie. Na szczęście jest optymalne, i o wiele tańsze, rozwiązanie – naklejki na komodę.

Dylemat – wyrzucać czy nie?

W życiu każdego z nas przychodzi moment, w którym trzeba podjąć decyzję o remoncie. Najczęściej wtedy decydujemy się również na kupno nowych mebli. To właśnie one pochłaniają lwią część budżetu. Czy jednak trzeba wyrzucać dobre meble? A gdyby tak ograniczyć się do odświeżenia ścian i podłogi, a szafy, szafeczki i komody zostawić w spokoju? Jeżeli zastanawiasz się, co z nimi zrobić, by wyglądały jak nowe – podpowiadamy.

Naklejki na komodę!

Możesz oczywiście pomalować je lakierem akrylowym, zadbać o kolor i nadać im drugą młodość. Jednak to rozwiązanie, które każdy z nas powinien czasem wdrożyć, nie tylko przy okazji remontu. Lepszą opcją na sprawienie, by nasze meble wyglądały jak nowe są naklejki na komodę. Czym one są? Jeżeli pamiętasz czasy swojego dzieciństwa i kolekcjonowanie naklejek z piłkarzami – to dobry trop. Wyjaśniamy dokładnie funkcję naklejek na komodę. Nie trudno się domyślić, że ich zadaniem jest ożywić nasze meble. Mają dodać kolorów, barw i szyku każdemu pomieszczeniu, w jakim się na nie zdecydujemy.

Naklejki na komodę w każdym miejscu

A pomieszczeń, w których możemy je zamontować jest całe mnóstwo. Wymieńmy tylko trzy podstawowe: salon, sypialnia i pokój dziecka. Jak je znaleźć? Wystarczy zrobić trzy proste kroki: uruchomić przeglądarkę, wpisać hasło „naklejki na komodę”, wcisnąć przycisk enter. Gdy to zrobimy naszym oczom ukaże się prawdziwa kopalnia wzorów. Zatytułowaliśmy ten tekst „naklejki na komodę – dla dzieci i dorosłych”. I nie ma w tym zdaniu ani krzty kłamstwa. W salonie i sypialni wystrój z reguły bardzo różni się od tego w pokoju naszych dzieci. Dorośli stawiają na stonowane kolory, najczęściej w jednej barwie i ich odcieniach. Z kolei w pokoju dziecięcym chcemy by było żywo, kolorowo i wesoło.

W normalnym wypadku musimy wybrać trzy rodzaje mebli do każdego z tych pokojów. Do salonu eleganckie ciemne drewno, do sypialni kilka jasnych szafek, a w pokoju pociech moc kolorów. To niestety oznacza bardzo duże wydatki i stratę czasu. Szansa, że kupimy trzy rodzaje mebli do trzech pomieszczeń w jednym sklepie graniczy z cudem. Naklejki na komodę zdecydowanie ułatwiają tę sprawę. Jak? Wystarczy kupić takie same meble, chociażby do sypialni i dziecięcego i nałożyć na nie naklejki. Jedziemy do sklepu meblowego, kupujemy białe szafki i komody, a następnie robimy zamówienie z internetu na naklejki na komodę. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej praktyczne i tańsze. Kupując kilka mebli u jednego sprzedawcy możemy sporo zaoszczędzić. Z pewnością otrzymamy darmowy transport towaru do domu i być może jakąś zniżkę. Jeżeli nam się poszczęści wynegocjujemy również montaż nowych szafek i komód. Jeżeli będziemy mieli meble, sami sobie poradzimy z naklejkami. Ich montaż jest banalnie prosty. Wystarczy taśma dwustronna, dziesięć minut wolnego czasu i nasze meble zyskują indywidualny wygląd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.