Wiadomości z Pyskowic

Kreatywne pomysły na kubki – skąd je czerpać?

  • Dodano: 2022-05-27 12:30

Jesteś właścicielem większej lub mniejszej firmy i chcesz się nieco wyróżnić na tle konkurencji? Z pewnością niejeden biznesmen chce w prosty, ale też skuteczny sposób zainteresować potencjalnego klienta własną marką. Choć wydawać się to może nieco infantylne, świetną promocją będą kubki z napisem czy nadrukiem, które zachęcać będą do sprawdzenia, czym zajmuje się dana firma i jakie usługo oferuje. Takie produkty, gadżety reklamowe to ciekawa opcja prezentowa również dla pracowników – jeśli chcesz, by mieli dobre zdanie o Tobie, jako szefie, nie warto na tym oszczędzać.

Kubki z nadrukiem – dlaczego to dobry pomysł?

Dlaczego kubek z nadrukiem to dobry pomysł, jeśli chodzi o gadżety reklamowe? Przede wszystkim jest to jeden z najtańszych gadżetów, najbardziej powszechnych, ale nie znaczy to, że gorszych. Czasem nie warto stawiać na te oryginalne gadżety, zwłaszcza jeśli nie są równocześnie praktyczne. Obecnie, kiedy tak dużo mówi się o reklamie w radiu czy w Internecie, w wielu firmach panuje przekonanie, że najkorzystniejszą reklamą są upominki reklamowe.
Nadruki na kubek to ciekawa opcja reklamy. Możesz, jako szef, wybrać intrygujący Cię rodzaj kubka – zwykły ceramiczny, ceramiczny z ciekawym uchwytem, ceramiczny o inspirującym kształcie, ze stali emaliowanej, szklany czy kubek termiczny – a następnie umieścić na nim logo swojej firmy oprawione w jakąś ciekawą grafikę.

Osoba, której podarujesz upominek tego rodzaju, nie tylko będzie z niego korzystać, ale stanie się swego rodzaju ambasadorem marki. Każdy znajomy, przyjaciel, a nawet zwykły obserwator z pewnością zwróci uwagę na logo i zainteresuje się firmą. Znak firmowy z łatwością utrwali się z umysłach osób, które go zobaczą. Jest to więc duża szansa na to, że taka osoba stanie się w przyszłości klientem Twojej firmy.

Skąd wziąć pomysły na nadruki?

Nadruki na kubek to nie lada orzech do zgryzienia. Aby wyczarować piękny, wpadający w oko, nowoczesny gadżet promocyjny, trzeba mieć najpierw pomysł na grafikę. Personalizacja kubka nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza teraz, kiedy jest natłok wszystkich gadżetów, kolorów, grafik. Możesz jednak czerpać z tego, co Cię otacza.
Doskonałym przykładem oryginalnych grafik są memy, obrazki oraz gify. Nie ulega wątpliwości, że decydując się na jakiś ciekawy gif nawiązujący chociażby do Twojej profesji, z pewnością zyskasz sporo nowych zainteresowanych osób.

Na kubku możesz umieścić także nadruk nawiązujący do zainteresowań. Hasła motywacyjne również doskonale się sprawdzają, podobnie jak życiowe motta czy grafika nawiązująca do usług Twojej firmy.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Decydując się na gadżet w postaci kubka, warto wybierać dobrej jakości przedmioty, aby spełniały oczekiwania użytkowników. Jeśli potencjalny klient zobaczy, że wybierasz najtańsze, najniższej jakości sposoby na reklamę, na pewno nie powierzy Ci swojego problemu czy nie wybierze się do Ciebie, aby zakupić jakieś usługi. Jest to bardzo istotne, dlatego nie warto wpadać w manię tanich artykułów promocyjnych.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.