Wiadomości z Pyskowic

Gładkie nogi bez wysiłku? Wybierz się na depilację laserową!

  • Dodano: 2019-12-05 12:00

Depilacja laserowa to nowoczesna metoda usuwania niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki niej można cieszyć się także aksamitnie gładkimi nogami!

Codzienne golnie nóg lub stosowanie bolesnej depilacji woskiem lub depilatorem to jeszcze nie wszystko, co można zrobić, aby pozbyć się niechcianych włosków. Jest lepsza alternatywa – to depilacja laserowa!

Na czym polega depilacja laserem?

Metoda depilacji z użyciem urządzeń laserowych ma już wiele lat, ale aktualnie depilacja laserowa w Katowicach - http://idealnie.eu/ oraz w innych miejscowościach odbywa się z wykorzystaniem bardziej zaawansowanych urządzeń, które dają szybkie, skuteczne i bezpieczne rezultaty. W procesie depilacji laserowej dochodzi do usunięcia włoska wraz z jego mieszkiem. W rezultacie nie dochodzi do jego ponownego odrostu, a skóra może być gładka na wiele lat. Dla uzyskania najlepszych efektów depilacja ta musi być wykonana w kilku seriach, co wynika z faktu, że włoski znajdują się w różnych fazach wzrostu. Laser oddziałuje tylko na te w fazie aktywnego wzrostu. Najczęściej zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów depilacji laserem dla najlepszych wyników, czyli niemalże całkowitego pozbycia się owłosienia. Warto przy tym zaznaczyć, że depilacja laserem działa najlepiej na ciemnych włoskach. Osoby z włoskami rudymi, blond czy siwymi nie uzyskają optymalnych efektów.

Gdzie można wykonać depilację laserową?

Wystarczy, że w wyszukiwarce internetowej wpiszemy słowa typu „depilacja laserowa Katowice”, żeby natychmiast przekonać się, jak wiele jest gabinetów, które świadczą tego typu usługi. Jak wybrać najlepszy? Gdy interesuje nas depilacja laserowa Katowice czy w innym miejscu, warto przede wszystkim wybrać salon z doświadczeniem, a także nowoczesnym sprzętem, który zapewni najlepsze wyniki zabiegu – włoski zostaną usunięte szybko i sprawnie, a także bez wyższego ryzyka pojawienia się skutków ubocznych.

Warto także sprawdzić ceny – jako że zabieg trzeba wykonać w serii, warto zastanowić się nad wykupieniem całego pakietu, który pozwoli na uzyskanie dodatkowych oszczędności!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.