Wiadomości z Pyskowic

Trwa nabór uczestników do projektu "Akademia promocji Leader-Ty"

  • Dodano: 2022-02-18 12:15

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” realizuje projekt „Akademia promocji Leader - TY”. Partnerami projektu są: Kauno Rajono Vietos Veiklos Grupė, Stowarzyszenie „Lider Pojezierza”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatyw LEADER” Poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Jak można się zgłosić?

Zgłoszenia kart wraz z wymaganymi załącznikami (o których mowa w regulaminie) można dokonywać w terminie do 25.02.2022 r. osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres LGD, a także mailowo na biuro@lesnakrainalgd.pl (podpisane skany).

W przypadku zgłoszeń wysłanych mailowo należy obowiązkowo dostarczyć oryginał dokumentów pocztą do 7 dni od daty zgłoszenia (liczy się data wpływu do LGD). Niedostarczenie oryginału w wyznaczonym terminie skutkuje odrzuceniem zgłoszenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.