Wiadomości z Pyskowic

Przed nami II Kongres Gmin i Organizacji Pozarządowych Powiatu Gliwickiego

  • Dodano: 2024-06-12 12:30

Urząd Miejski w Pyskowicach zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz społeczników do wzięcia udziału w II Kongresie Gmin i Organizacji Pozarządowych Powiatu Gliwickiego.

Warto przekazać swoje pomysły

W poniedziałek 17 czerwca br. w godz. 17:00 – 20:00 w Domu Kultury w Żernicy przy ul. Szafranka 9 będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami oraz inicjatywami. To również okazja do skonsultowania swoich pomysłów z włodarzami gmin i porozmawiania o optymalnych formach współpracy.

Głównymi tematami będą m.in. mechanizmy wspierania i finansowania działań organizacji pozarządowych oraz dobre praktyki w zakresie działania i promocji. Spotkanie odbędzie się w trzech blokach – szkoleniowym, warsztatowym oraz inspiracji.

Udział w kongresie należy zgłosić do czwartku 13 czerwca 2024 r. wypełniając formularz

  • Kontakt w sprawach merytorycznych: k.bak@mokis.pyskowice.pl lub tel. 692 211 569
  • Kontakt w sprawach organizacyjnych: kierownik.rg@pilchowice.pl lub tel. 793 009 265

Kongres Gmin i Organizacji Pozarządowych powiatu Gliwickiego to inicjatywa zapoczątkowana w ubiegłym roku w Pyskowicach. 22 maja 2023 r. w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu po raz pierwszy spotkali się przedstawiciele organizacji pozarządowych i gminne władze, by podyskutować o potrzebach i wyzwaniach, z jakimi borykają się osoby aktywne społecznie w naszym powiecie. Spotkanie zgromadziło ponad 50 uczestników, umożliwiając nawiązanie nowych kontaktów, wymianę myśli i doświadczeń.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również