Wiadomości z Pyskowic

Najwyższa jakość czy niska cena samochodu firmowego? A może jedno i drugie?

  • Dodano: 2019-02-12 10:45, aktualizacja: 2019-02-12 14:59

Być może świetnej jakości samochód w niskiej cenie wydaje Ci się niemożliwym połączeniem. Jednak są samochody, które pozwolą Ci cieszyć się zarówno z wysokich standardów, jak i niewielkich kosztów utrzymania – idealnych na Twoją kieszeń.

Formy finansowania

Jeśli planujesz zakup firmowego samochodu, rozważ leasing oraz kredyty. To najbardziej atrakcyjne metody finansowania, głównie z uwagi na niskie, comiesięczne raty. Nie nadszarpniesz więc swojego budżetu. Co ważne, kupując samochód dla biznesu, wszystkie formalności załatwiasz na miejscu, w salonie. To spore udogodnienie dla wszystkich zapracowanych przedsiębiorców ceniących czas i pieniądze.

Kluczowe cechy firmowego auta

Cena zakupu pojazdu to nie wszystko. Warto pójść nieco dalej i postawić na ekonomiczny samochód. Niskie zużycie paliwa zmniejszy częstotliwość wizyt na stacjach benzynowych. W efekcie obniżą się Twoje wydatki, związane z utrzymaniem pojazdu. To istotne, szczególnie gdy praca wymaga częstych podróży służbowych. Niezawodność to kolejna cecha idealnego samochodu dla biznesu. Dzięki bezawaryjności znika problem częstych wizyt u mechaników samochodowych, a także kosztów naprawy.

Ekonomiczna flota

Komfort jazdy, jak i zadowolenie z prowadzenia pojazdu to bardzo ważne kwestie dla każdego kierowcy. Wpływ na to mają m.in. ekonomiczne silniki, napęd, czy elastyczna skrzynia biegów. Dla przedsiębiorstwa najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wybór samochodu z napędem hybrydowym. To, co jest niezwykle istotne w przypadku tych aut, to bardzo niskie zużycie paliwa. Porównując hybrydę do samochodu z klasycznym napędem, widać znaczne różnice w ilości pokonanych kilometrów na takiej samej ilości paliwa. Auto z napędem hybrydowym jest w stanie przejechać ponad dwukrotnie dłuższą drogę niż zwykły samochód. Taką ekonomiczną flotą dla biznesu dysponuje Toyota Ja-Now-An Zabrze. Profesjonalna obsługa w każdej chwili pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru, dopasowanego do prowadzonej przez Ciebie działalności i zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. Fachowcy serwisowi, dzięki najnowocześniejszym sprzętom oraz oryginalnym częściom do Twojego samochodu, zapewnią Ci wysoką jakość obsługi. Najwyższa jakość i niska cena samochodu firmowego to realne połączenie, z którego skorzystasz w dowolnym momencie. Niezawodność oraz koszty eksploatacji pojazdu na Twoją kieszeń to idealne rozwiązanie. Jeśli odbywasz dużo podróży służbowych, szybko zobaczysz, jak zmniejszają się Twoje koszty, związane z utrzymaniem firmowego samochodu. Gdy z kolei zdecydujesz się odsprzedać swój samochód hybrydowy Toyota, możesz liczyć na wyższą kwotę niż w przypadku podobnych samochodów innej marki. Na tę cenę wpływa głównie bezawaryjność tych pojazdów, co potwierdzają badania. Ekonomiczny samochód to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy. W biznesie zarówno jedno, jak i drugie mają ogromne znaczenie, dlatego warto zainwestować je w rozwijanie własnej działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również