Wiadomości z Pyskowic

Najlepszy dzielnicowy pracuje w Pyskowicach

  • Dodano: 2010-01-15 14:45

Młodszy aspirant Robert Bonk z Komisariatu Policji w Pyskowicach dostał najwięcej głosów w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego. Wyłoniony został spośród 77 policjantów.

W dniu 1 września ubiegłego roku rozpoczął się plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego. Przez cztery miesiące mieszkańcy Gliwic i powiatu gliwickiego mogli głosować na dzielnicowego z ich rejonu. (Wchodząc na stronę internetową gliwickiej policji można odnaleźć swojego dzielnicowego.) W czasie plebiscytu była możliwość wypełnienia anonimowej ankiety wskazując m.in. ocenę pracy swojego dzielnicowego. Urny rozmieszczone były w jednostkach policji oraz niektórych urzędach miast i gmin.

Łącznie w plebiscycie oddanych zostało prawie pół tysiąca głosów. Zebrane wyniki pozwoliły wyłonić najpopularniejszego dzielnicowego ze wszystkich komisariatów. Procentowo największą liczbę głosów (17 procent) dostał młodszy aspirant Robert Bonk z Komisariatu w Pyskowicach. W policji pracuje od 8 lat, a jako dzielnicowy od 2004 roku. 31-letni aspirant Bonk cieszy się dobrą opinią u mieszkańców. Jego przełożeni z Komisariatu również dobrze oceniają pracę tego funkcjonariusza. Jest policjantem bardzo aktywnym, zdyscyplinowanym i wykazującym wiele inicjatyw w służbie. W latach 2005 i 2006 był wyróżniany przez kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach oraz nagradzany przez Burmistrza Pyskowic jako najlepszy dzielnicowy w Pyskowicach.
PS. Informacja dla pań: aspirant Bonk jest kawalerem, mieszka w Pyskowicach!

Komentarze (1)    dodaj »

  • dariusz

    jak to jest najlepszy to policji nie ma paranoja jak ktos glosuije sam na siebie przez trzy miesiace

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.