Wiadomości z Pyskowic

Koronawirus - samorząd z mieszkańcami

  • Dodano: 2020-03-17 11:45

Szanowni Mieszkańcy, w związku z narastającym zagrożeniem związanym z koronawirusem oraz ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju, pyskowicki samorząd podejmuje na bieżąco działania mające na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowań. Wdrażane są wszystkie przewidziane w nadzwyczajnej sytuacji standardy i środki zaradcze.

Informacje dotyczące profilaktyki, postępowania na wypadek podejrzenia zarażeniem COVID-19 oraz najświeższe wiadomości związane z sytuacją w naszym mieście znajdziecie Państwo w zakładce Koronawirus – ważne informacje.

Rozwój sytuacji jest pod stałym monitoringiem. Regularnie zbiera się zespół zarządzania kryzysowego. W Urzędzie Miejskim i wszystkich innych jednostkach organizacyjnych obowiązują procedury profilaktyczne. 

Szanowni Mieszkańcy, apelujemy o zachowanie spokoju i nieuleganie panice. Należy jednak pamiętać o zachowaniu elementarnej ostrożności i przestrzeganiu zasad higieny.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również