Wiadomości z Pyskowic

Integracyjny piknik rodzinny w Pyskowicach

  • Dodano: 2022-09-05 06:30, aktualizacja: 2022-09-04 11:37

Wraz z Regionalną Fundacją Pomocy Niewidomym władze miasta zapraszają 9 września na stadion przy ul.Sikorskiego 79 na piknik rodzinny. Bańki mydlane, malowanie twarzy, pokaz iluzji, występ zespołu Time to nie jedyne atrakcje. W dni poprzedzające festyn odbędą się interesujące warsztaty.

Integracyjny piknik rodzinny

Już 7 września o godz. 15.00 przy ul. Wojska Polskiego 8a rozpoczną się warsztaty tworzenia lasu w szkle. Dzień później w tym samym miejscu, ale o godz.11.00, zapraszamy na prelekcję poświęconą sortowaniu odpadów oraz ich recyklingowi. Na oba wydarzenia obowiązują zapisy pod numerem telefonu 605 983 190.

Wielki finał zaplanowano 9 września. Od godz. 15.00 do 19.00 -stadion przy ul. Sikorskiego 79 (boisko boczne, Pyskowice) stanie się miejscem pikniku „Otwarte Pyskowice”. W programie m.in. powtórka z warsztatów, czyli tworzenie lasu w szkle oraz moda z niczego – ubrania tworzone z odpadów, animacje dla najmłodszych, w tym bańki mydlane i malowanie buzi, pokaz iluzji i magii, parada psich umiejętności - Conrete Flyball. Dla aktywnych uczestników pikniku i warsztatów przewidziano słodki poczęstunek oraz kawę lub herbatę.

Główna atrakcja festynu czekać będzie na zakończenie. Sobotnie popołudnie będzie okazją, by zobaczyć występy Studia Tańca „Warsztat” oraz pobawić się na koncercie grupy muzycznej TIME, wyróżnionej m.in. go Diamencikiem Radia Piekary za 50 – tygodniową obecność na Śląskiej Liście Przebojów.

Impreza zrealizowana zostanie przy wsparciu Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” ói współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Pyskowice.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również