Pyskowice - portal miejski Pyskowice.com.pl

Ogłoszenia / Turystyka - morze  

Wakacje nad morzem promocyjne ceny czerwiec - lipiec

W naszym ośrodku do Państwa dyspozycji jest 16 domków letniskowych. Każdy z nich mieści 4 osoby lub modelu rodziny 2+3. Domki są w pełni wyposażone, posiadają łazienki oraz aneks kuchenny. 

Szmaragdowe Morze znajduje się w urokliwej miejscowości Chłapowie położonej nad samym morzem pomiędzy Władysławowem a Jastrzębią Górą.
Nasz ośrodek znajduje się na terenie zamkniętym, dla naszych gości oferujemy bezpłatny parking. Dysponujemy zewnętrznym placem zabaw dla dzieci, dodatkowo przygotowaliśmy krytą bawialnię oraz trampolinę i basen ogrodowy . Dla nieco starszych na terenie znajduje się sala gier gdzie znajdziecie Państwo między innymi piłkarzyki oraz stół do ping-ponga. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru z ośrodkowej wypożyczalni.


Bezpośrednio z ośrodka istnieją dwie możliwe drogi na plażę. Jedna z nich prowadzi przez Wąwóz Chłapowski, zejście jest łagodne pośród malowniczego krajobrazu, przechodzimy tunelem pod drogą wzdłuż strumyka. Drugie zejście jest na wysokim klifie po schodach.Serdecznie zapraszamy!

Super ceny czerwiec - lipiec zadzwoń dopytaj o wolny domek!

Cena: 1400 zł

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

Szmaragdowe Morze - park wypoczynkowy Głogowa 27 Chłapowo tel: 606-333-505
http://szmaragdowe-morze.pl/

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii